Koca Koca Yalanlar 12.Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Koca Koca Yalanlar 12.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Koca Koca Yalanlar dizisinin final bölümü 30 Ekim Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya ve Tuğçe Karabacak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Koca Koca Yalanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ezps9

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ahmet’le evlenmeyi hedefleyen Sude’nin hamile olduğu yalanını söylemesi ile Ahmet’in, Sude’den ayrılma plânları suya düşer. Bunu öğrenen Müjgansa Ahmet’ten uzaklaşmakta kararlıdır. Öte yandan Erdem’le Ahmet’in, Müjgan için birbirleriyle olan rekabeti sürmektedir.

Nilgün, kendisini yıllarca aldatan Şahin’den intikamını acı bir şekilde alır. Canan, yakın arkadaşının yaptıklarından haberdar olduğu için Osman’ı da sorumlu tutmaktadır ve bu yüzden onunla evlenmeyi çok istemesine karşın teklifini reddeder.

3 Yorum Var

 1. Pınar Dündar

  27 Ekim 2018 - 14:03

  Lütfen final yapmayın nasıl bu sonuca varabilirsiniz kötü örnek bir dizi diye o kadar kötü örnek dizi varken. çok güzel bir dizi hiç de kötü örnek değil hatta çok gülüyoruz

 2. Gül kurt

  27 Ekim 2018 - 13:58

  Final yapmayın istemiyorum final yapmanızı ailece severek izlediğimiz bir dizi hiçde kötü örnek değil kötü örnek diziler var onları kapatın saçma sapan diziler devam ediyor bu diziyi devam ettirme izi istiyorum

 3. Izleyici

  26 Ekim 2018 - 22:08

  Nihayet final yapti kotu ornek bir diziydi

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.