Koca Koca Yalanlar 3.Bölüm Fragmanı

Koca Koca Yalanlar 3.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölümü 27 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya ve Tuğçe Karabacak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Koca Koca Yalanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/o12tn

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ahmet’le Sude’yi birlikte gören Müjgan Ahmet’i evden kovar. Ahmet’in Müjgan’ı ikna etme çalışmaları arkadaşları Şahin, Nilgün, Osman ve Canan’ın da destekleriyle sürmektedir.

Müjgan’ın Ahmet’le ikisini birlikte görmesini sağlayan bizzat kendisi olduğu halde Sude, Ahmet’e kendisini mazur gösterir. Canan ise ölen kocası Serkan’ın sevgilisi olduğunu söyleyen Leyla’nın çocuğuyla birlikte karşısına dikilmesiyle büyük bir üzüntü yaşamaktadır.

1 Yorum Var

  1. Selen

    25 Ağustos 2018 - 22:52

    Aldatılmanın standart ve normal bir hale getirildiği düşüncesindeyim erkeklere bir nevi taktik verme şeklinde uyarlanmış gibi.. Kadro çok iyi fakat senaryo çok berbat bence eğer senaryo değiştirilirse daha çok reyting alacağını düşünüyorum çünkü oyuncuları izlemek keyifli

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.